Statybų ABC

Prekiaujame įvairios paskirties namo durimis, langais, garažo vartais. Atliekame statybos ir renovacijos darbus, statome individualius pastatus, taip pat nuomojame pastolius.

Patikimumas

Visi darbai atliekami laiku, kokybei suteikiama garantija.

Efektyvumas

Visus darbus atliekame operatyviai, laiku ir efektyviai.

Profesionalumas

Turime profesionalią komandą ir patirtį.

Bendradarbiavimas

Ilgalaikiai bendradarbiavimo ryšiai su klientais ir partneriais.

Kokybė

Garantuojame tik aukščiausią atliktų darbų kokybę.

Atsakomybė

Atsakome už savo darbą ir aplinką.

9

Langai

Jei ieškote patikimos įmonės prekiaujančios plastikiniais langais Kaune, Jūs užsukote tinkamu adresu. Turime ilgametę patirtį namo langų srityje, todėl galime pasiūlyti ne tik kokybiškus langus, bet ir profesionalų sumontavimą su mūsų atestuotais meistrais.

9

Durys

Jei kada teko ieškoti patikimų ir kokybiškų namo durų, turbūt žinote, kad pasirinkimas yra labai didelis ir sudėtingas.Lauko durys– ypatingai svarbus įėjimo elementas.

9

Statybų darbai

Ar teko ieškoti patikimos statybų bendrovės Kaune? Mes esame tai ko Jūs ieškojote. Su mūsų komanda statybų darbai bus atlikti profesionaliai.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Statybų rinkoje jau dirbame daugiau nei 15metų, turime didžiulę patirtį ne tik namų statyboje, bet ir vidaus apdailos srityje. Esame statę ir didžiulius administracinius pastatus, ir nedidelius gyvenamuosius namus.

Jei Jums reikia tik vidaus apdailos darbų, mes galime ir juos puikiai atlikti, nes mūsų profesionalių statybininkų komanda yra labai didelė.

Su kiekvienu užsakovu dirbame individualiai ir galime pasiūlyti individualius sprendimus kiekvienam namui, biurui ar kitam statybiniam objektui.

Mes galime ne tik atlikti statybos darbus, bet ir turime atestuotus statybos techninius prižiūrėtojus, todėl darbų kokybė bus labai aukšta.

Nemokama konsultacija

Klientų atsiliepimai

“Darbai atlikti pagal susitarimą ir laiku

ĄŽUOLO STATYBA UAB

“Rekomenduoju, gerai ir atsakingai dirba”

EVELINA K.

“Darbai atlikti kokybiškai, esame patenkinti”

ŽŪB JUODONIAI

Statybu ABC

Turite klausimų?

5 + 2 =