Langai

Kaip issirinkti plastikinius langus

Jei ieškote patikimos įmonės prekiaujančios plastikiniais langais Kaune, Jūs užsukote tinkamu adresu. Turime ilgametę patirtį namo langų srityje, todėl galime pasiūlyti ne tik kokybiškus langus, bet ir profesionalų sumontavimą su mūsų atestuotais meistrais.

Plastikiniai langai yra vienas svarbiausių pastato elementų. Per langus gaunama ne tik šviesa, bet ir suteikiamas jaukumas, bei sukuriamas namo išskirtinumas. Kažkas yra pasakęs, kad langai namui yra kaip akys žmogui.

Mes puikiai žinome, kad neteisingas lango sumontavimas panaikina visas teigiamas produkto savybes, todėl daug investuojame į montuotojų kvalifikaciją. Šiai dienai galime suteikti garantijas ne tik langui, bet ir montavimo darbams.

Mes žinome kaip reikia montuoti plastikinius langus į A ir A+ klasės namus, todėl Jūsų statomas namas lengvai gaus atitinkamas deklaracijas.

Durys

lauko durys

Jei kada teko ieškoti patikimų ir kokybiškų namo durų, turbūt žinote, kad pasirinkimas yra labai didelis ir sudėtingas. Lauko durys– ypatingai svarbus įėjimo elementas.

Šiais laikais, kai namo duris gamina beveik kiekvienas meistras, labai sunku suprasti, kur yra kokybiškas produktas, o kur ne. Juk sumontavus nekokybiškas vidaus ar lauko duris, problemos pasimato tik po pirmojo pusmečiu, kai atliekama vidaus apdaila.

O juk žinote, atlikus vidaus apdailą, durų pakeitimo procesas yra beveik neįmanomas. Žinodami šią problemą, mes atsirinkome kokybiškiausią durų asortimentą už optimaliausią kainą.

Galime Jūsų namui pasiūlyti, ne tik lauko šarvuotas, bet ir aliuminines duris, kurios tarnaus Jums daugelį metų. Didelis lauko durų pasirinkimas leis Jums ramiai išsirinkti sau labiausiai patinkantį produktą.

Šiuolaikiniai A ir A+ klasės namų reikalavimai tokie aukšti, kad ne visi durų gamintojai gali juos išlaikyti. Mes parinkome gamintojus, kurie gali pagaminti duris ypatingai sandariems namams.

Statybų darbai

Fasadų šiltinimas ir apdaila

Ar teko ieškoti patikimos statybų bendrovės Kaune? Mes esame tai ko Jūs ieškojote. Su mūsų komanda statybų darbai bus profesionaliai atlikti.

Mes puikiai suprantame, kad surasti kokybiškai dirbančius, sąžiningus statybininkus yra labai sunku, bet mūsų įmonė, įsikūrusi Kauno mieste, kaip tokia ir yra.

Statybų rinkoje jau dirbame daugiau nei 15metų, turime didžiulę patirtį ne tik namų statyboje, bet ir vidaus apdailos srityje. Esame statę ir didžiulius administracinius pastatus, ir nedidelius gyvenamuosius namus.

Jei Jums reikia tik vidaus apdailos darbų, mes galime ir juos puikiai atlikti, nes mūsų profesionalių statybininkų komanda yra labai didelė.

Su kiekvienu užsakovu dirbame individualiai ir galime pasiūlyti individualius sprendimus kiekvienam namui, biurui ar kitam statybiniam objektui.

Mes galime ne tik atlikti statybos darbus, bet ir turime atestuotus statybos techninius prižiūrėtojus, todėl darbų kokybė bus labai aukšta.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

EFEKTYVUMAS

Visus darbus atliekame operatyviai, laiku ir efektyviai.

BENDRADARBIAVIMAS

Ilgalaikiai bendradarbiavimo ryšiai su klientais ir partneriais.

KOKYBĖ

Garantuojame tik aukščiausią atliktų darbų kokybę.

PATIKIMUMAS

Visi darbai atliekami laiku, kokybei suteikiama garantija.

Atlikti darbai

Ieškote, kas atliktų statybos darbus?
Turite klausimų?

Mus rasite: Veiverių g. 176, Kaunas
Tel.: +370 37 212070
Mob tel.: +370 642 83224

Parašykite mums

Prašymą/skundą dėl iš įmonės įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams regionuose) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr ar Vartotojų teisių informacinėje sistemoje (VTIS)